Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Irák

Nemovitost na prodej v Iráku

Irák, oficiálně Irácká republika, je státem západní Asie. Hraničí s Tureckem na sever, Saúdskou Arábií a Kuvajtem na jih, Sýrií na severozápad, Jordánem na západ a Íránem na východ. Jeho hlavním městem je Bagdád.

Erbil je čtvrtým největším městem Iráku po Bagdádu, Basře a Mosulu. Nachází se 80 km východně od Mosulu a je hlavním městem iráckého Kurdistánu. Erbil je jedním z nejlepších míst, kde koupíte nemovitost na prodej v Iráku. Erbil je považován za jedno z nejstarších trvale obývaných měst na světě s nahrávkami městského života sahajícími do 6000 a.c.

Erbil je ekonomickým hlavním městem Kurdistánu a zachovává významnou roli v Iráku a přitahuje velké množství lidí, kteří se snaží využít ekonomického růstu a bezpečnosti města. Očekává se, že díky velkým zásobám uhlovodíků v Kurdistánu a bezpečnosti ve srovnání se zbytkem země bude ekonomika podporovat růst a dále zvyšovat poptávku po nemovitostech a sociální infrastruktuře.

Nárůst počtu obyvatel spolu s očekávaným ekonomickým růstem stále zvyšuje poptávku po realitních projektech (rezidenčních, komerčních, nemovitostech určených k prodeji v Iráku a hotelech) a projektech sociální infrastruktury, jako jsou vzdělávací a zdravotnická zařízení v regionu.

Hlavním problémem však zůstává politické riziko. Nedávné fyzické spory s Bagdádem vyvolaly obavy ohledně zhoršování vztahů mezi Erbilem a ústřední vládou. To je však v současné době v rovnováze s nárůstem násilí v nekurdském Iráku a možnými mírovými dividendami od nedávného sblížení.

Trh s obytnými nemovitostmi v Erbilu vykazuje pokračující potenciální růst. Tržní fundamenty zůstávají silné, podporované pomalým růstem nabídky. Vládní studie odhadují, že v průběhu příštích 5 let bude zapotřebí celkem 112 500 bytových jednotek. Soudě podle stavebních činností ve městě je však pochybnost, že tento objem bytových jednotek bude dodán včas. Tento odhad se týká také pouze růstu populace a nebere v úvahu poptávku vyvolanou kupujícími, kteří mají zájem o prodej nemovitostí z jiných částí Iráku, což by mohlo vést k dalšímu tlaku na nabídku

Mapa, vývoj cen a statistiky

Souvisejících reklam

Al-jamiaa je jeden z nejlépe organizovaných čtvrtí v Bagdádu, který byl vybrán pro studenty univerzitních lektorů. Jsem majitel domu, 3 podlaží, 5 lož...
Cod. 27858

Prodat Vila, Irák, Baghdad, Baghdad, Baghdad

Reserved negotiation
Prodat
Vila

220 m²
vila na prodej
Mapa, vývoj cen a statistiky
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB